Provoz e-shopu nepřerušen

Reagujeme na nařízení vlády o omezení provozu prodejen v souvislosti se zabráněním šíření korona viru. Objednávky z e-shopu expedujeme normálním způsobem. Náš sklad v Brně Husovicích je otevřen pouze pro dopravce a zásobování.

Aktualizace: 17. 3. 2020 20:05

Expedice objednávek z E-shopu probíhá normálně, omezujeme platby na dobírku

Objednávky z e-shopu expedujeme normálně. Dopravci GLS a Česká pošta, fungují beze změn. U výdejen Zásilkovna není možné platit v hotovosti.

Dopravce GLS zvažuje, že nebude doručovat balíky na dobírku. Vyberte tedy některou z online platebních metod přímo na e-shopu a zaplaťte zde.

Česká pošta má své pobočky normálně otevřené a vybízí k omezení návštěv pošty. Náš e-shop nabízí balík do ruky - tedy doručení na adresu, které nevyžaduje návštěvu pošty.

Výdejní místo v Brně Husovicích je uzavřeno pro osobní odběry

Naše výdejna v Brně je otevřená pouze pro zásobování a dopravní služby. Zboží si zde můžete nechat poslat na výdejní místa v síti Zásilkovna, nebo přímo na adresu dopravci GLS nebo Česká pošta.

Zásilkovna ruší platby v hotovosti/na dobírku, výdejní místa však fungují

Zásilkovna zavádí opatření, které mají snížit riziko nákazy a ruší platby v hotovosti/na dobírku, proto je potřeba zaplatit kartou, bankovním tlačítkem nebo převodem přímo u nás na e-shopu. Platba na dobírku momentálně není pro výdejny Zásilkovna k dispozici.

Jinak je síť výdejen plně v provozu a je možné ji využívat.

expand_less