SilverTech Cyklomania.cz

SilverTech

SilverTech je moderní antibakteriální funkční prádlo s vynikajícími funkčními vlastnostmi. Díky použité kombinaci bavlny a polyesterového vlákna s nanočásticemi stříbra je prádlo SilverTech vhodné jak pro každého více či méně aktivního sportovce,
tak i pro alergiky a osoby trpící různými kožními problémy. Bavlna jako přírodní materiál rostlinného původu pokožku nedráždí a v kombinaci s vlastnostmi certifikovaného vlákna TaxSilverTM je pro sportovní aktivity ideální. Funkční prádlo SilverTech při dlouhodobém nošení nezapáchá, nezanechává stopy od potu a od antiperpirantů a i při zpocení máte stálý pocit tepla.
Díky chytové vazbě použitého materiálu je zaručena nejen jemnost, ale i pevnost, elasticita a stálost tvaru výrobku. Funkční prádlo SilverTech má praktické střihové řešení, které skvěle tvaruje postavu a kde je samozřejmostí prodloužený zadní díl a výstřih s rukávy je vždy pro větší pohodlí zakončen do širší manžety. Samozřejmostí je také zpracování na strojích s plochým švem, které zaručuje velký komfort nejen při běžném nošení, ale i při fyzicky velmi náročných aktivitách a zvyšuje ochranu proti nepříjemným otlakům při delší sportovní aktivitě. Funkční prádlo SilverTech je vyráběno v pánské, dámské a dětské řadě.

expand_less