Znáte značku Fidlock? Cyklomania.cz

Znáte značku Fidlock?

Fidlock najdete jako součást různých sportovních produktů. Zapínání od Fidlocku mají třeba helmy na kolo Fox Speedframe Pro, ale novinka je, že Fidlock vyrábí také vlastní řadu produktů. Nejznámější jsou lahve s magnetickým uchycením na rám.

Zapínání a otevírání různých přezek je každodenní rutinou každého z nás. Proč to tedy neposunout na další úroveň a neudělat z toho zábavu?

Německá značka Fidlock je výrobce upevňovacích prvků, které kombinují magnetického zapínání se systémem mechanické blokace. S nápadem na inovativní upevňovací systém přišel zakladatel značky Fidlock a zároveň bývalý profesionální violoncellista Joachim Fiedler. Joachim denně během své hudební kariéry bojoval s problémem, jak rychle zapnout jednou rukou smyčec do držáku, když v druhé ruce drží své violoncello. A tak začal hledat lepší řešení, protože se chtěl soustředit se na to, co je opravdu důležité – v tomto případě na hudbu. 

V naší nabídce najdete rovnou několik vychytávek od značky Fidlock. Za zmínku stojí např. lahve na kolo s magnetickou základnou, která se šroubuje na místo košíku na lahve. Magnetická základna nezabírá mnoho místa a skvěle se vejde i do stísněnějších prostor např. u celoodpružených kol nebo elektrokol.

Další skvělou vychytávkou od Fidlocku jsou magnetické držáky mobilu. Držák se instaluje na řídítka a kombinuje v sobě magnet a přísavku pro opravdu silné a bezpečné spojení, které je odolné i proti otřesům. Mobil se k držáku přichytí přes magnetický kryt nebo magnetickou samolepku, které máme samozřejmě také v nabídce. Odpojení telefonu od základny pak probíhá jednoduchým pohybem „push to release“.

Posledním typem produktů od Fidlocku jsou vodotěsná pouzdra pro uschování vašeho mobilu a dalších cenností. Pouzdra využijete nejen při cyklo vyjížďkách, ale třeba také při bruslení nebo když vyrazíte na vodu.

expand_less