Pánské vlněné trenky Lasting Merino NICO+ černé | Cyklomania.cz

Produkt Pánské vlněné trenky Lasting Merino NICO+ černé není k dispozici nahrazuje ho:

Pánské vlněné trenky Lasting Merino NICO+ černé

logo Lasting
Lasting

Pánské vlněné trenky Lasting Merino NICO+ černé

Pohodlné pánské vlněné trenky s celoročním využitím vhodné pro všechny sportovní i mimo sportovní aktivity. V přední části je našitá větruvzdorná část pro lepší ochranu citlivých partií. Více ...

 

Produkt je definitivně vyprodán

Vyprodáno

Vyberte si jiný z kategorie:

Parametry
Materiál: Merino
Barva: Černá
Hřejivost: 3/5
Roční období: Celoroční
Funkční: Ano
Typ: Funkční trenky Merino
Název produktu: Merino Nico
Vrstva: První
Určení: Pánské

Pánské vlněné trenky Lasting Merino NICO černé+

Pánské boxerky NICO+, z jednovrstvého hladkého úpletu. Boxerky jsou vyrobeny z nejkvalitnější australské Merino vlny. Jsou vhodné pro všechny sportovní aktivity. Pocit sucha i při té nejnáročnější aktivitě. Vysoký komfort díky vynikajícímu odvodu vlhkosti. Ploché švy a perfektní zpracování úpletu zajišťuje ideální pohyblivost. V přední části je našitá větruvzdorná část pro lepší ochranu citlivých partií.

  • Materiál: 100% Merino, 160g Merino vlna
  • Roční období: celoroční
  • Určení: pánské
  • Barva: černá

Přednosti Merino vlny:

Jemný až hedvábný omak - nejjemnější typy Merino vlny (SUPER FINE) mají vlákna 16 mikrometrů (mikronů), tj, 0,016 milimetru. Pro srovnání lidský vlas má průměr 100 mikrometrů.

Termoregulační schopnost - vlněné textilní materiály vytvářejí na těle mikroklima, které zabraňuje rychlému průniku vnějšího klimatu k pokožce - ať již za chladného v zimě (vlna hřeje) nebo horkého v létě (vlna chladí).

Odvod potu - povrch vlákna je hydrofobní, odpuzuje pot. Pot se buď odpaří, nebo je zadržován (například další vrstvou oděvu), vsákne se dovnitř vlákna, které je naopak hydrofilní. Vnitřek vlákna vlny má schopnost absorbovat vlhkost až do 30% své váhy aniž by vlákno bylo cítit vlhké nebo studené. I plně "nasáté" vlákno zůstává na omak suché a zároveň neztrácí nic ze své termoregulační schopnosti.

Prodyšnost - vlněný textilní materiál je i v husté struktuře dobře prodyšný ("dýchá"). Tato vlastnost zároveň umožňuje vlhkosti ve vláknech rychle se odpařovat. Prodyšnost je zajištěna nepravidelnou povrchovou strukturou vlněného vlákna, které je tvořené mikroskopickými šupinkami.

Antibakteriální schopnost - vlna je tvořena  z 90% proteinu (keratin), váže na sebe škodlivé látky včetně virů a bakterií, omezuje jejich rozklad a množení. Vlněný oděv ani po několikanásobném užití nazapáchá. Popřípadě stačí vlněný oděv vyvětrat, čímž se případných pachů zbaví sám.

Vlna je antialergení - nejsou známy žádné alergické reakce na vlnu (pozor nezaměňovat s tzv. alergií na vlnu, kdy se lidé s citlivou kůží cítí nepohodlně při nošení běžné vlny, která má velký průměr v mikronech). Merino vlna extra fine, případně super fine (se 16 mikrometry) má jemný, téměř hedvábný omak, že nevadí ani zatvrzelým odpůrcům vlny.

Vlna chrání před UV zářením - což mnohá syntetická vlákna nečiní vůbec či jen nedostatečně.

Duté vlákno - ovčí vlna je přirozeně duté vlákno.

Light 160 g - hladký jemný úplet. Výrobky z tohoto úpletu se hodí jako první vrstva přímo na tělo, případně jako jediná vrstva v letním období. Materiál vyniká příjemným omakem a je velmi prodyšný a příjemný na tělo.

Produkt pánské vlněné trenky merino nico+ černé najdeš v těchto kategoriích:

Kategorie podle výrobce Lasting

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buď první.

LST18-NICO-9090+

Podobné z kategorie termoprádlo trenýrky
expand_less