Pánské vlněné tričko Lasting Merino QUIDO černé | Cyklomania.cz

Produkt Pánské vlněné tričko Lasting Merino QUIDO černé není k dispozici nahrazuje ho:

Pánské vlněné tričko Lasting Merino QUIDO černé

logo Lasting
Lasting

Pánské vlněné tričko Lasting Merino QUIDO černé

Pohodlné pánské vlněné tričko s krátkým raglanovým rukávem s celoročním využitím vhodné pro všechny sportovní i mimo sportovní aktivity. Nejprodávanější pánské triko se 160 g. Více ...

 

Produkt je definitivně vyprodán

Vyprodáno

Vyberte si jiný z kategorie:

Parametry
Barva: Černá
Určení: Pánské
Vrstva: První
Roční období: Celoroční
Hřejivost: 3/5
Název produktu: Merino Quido
Typ: Funkční tričko Merino
Funkční: Ano
Materiál: Merino

Pánské vlněné tričko Lasting Merino QUIDO černé

Pánské vlněné triko QUIDO  s krátkým rukávem z jednovrstvého hladkého úpletu. Triko 160g je vyrobeno z nejkvalitnější australské Merino vlny. Nezapáchá ani při dlouhodobém nošení. Je vhodné pro všechny sportovní aktivity i běžné nošení. Pocit sucha i při té nejnáročnější aktivitě. Vysoký komfort díky vynikajícímu odvodu vlhkosti. Ploché švy a perfektní zpracování úpletu zajišťuje ideální pohyblivost. Je lehké, prodyšné a funkční. Raglanový rukáv.

  • Materiál: 100% Merino, 160g Merino vlna
  • Roční období: celoroční
  • Určení: pánské
  • Barva: černá

Přednosti Merino vlny:

Jemný až hedvábný omak - nejjemnější typy Merino vlny (SUPER FINE) mají vlákna 16 mikrometrů (mikronů), tj, 0,016 milimetru. Pro srovnání lidský vlas má průměr 100 mikrometrů.

Termoregulační schopnost - vlněné textilní materiály vytvářejí na těle mikroklima, které zabraňuje rychlému průniku vnějšího klimatu k pokožce - ať již za chladného v zimě (vlna hřeje) nebo horkého v létě (vlna chladí).

Odvod potu - povrch vlákna je hydrofobní, odpuzuje pot. Pot se buď odpaří, nebo je zadržován (například další vrstvou oděvu), vsákne se dovnitř vlákna, které je naopak hydrofilní. Vnitřek vlákna vlny má schopnost absorbovat vlhkost až do 30% své váhy aniž by vlákno bylo cítit vlhké nebo studené. I plně "nasáté" vlákno zůstává na omak suché a zároveň neztrácí nic ze své termoregulační schopnosti.

Prodyšnost - vlněný textilní materiál je i v husté struktuře dobře prodyšný ("dýchá"). Tato vlastnost zároveň umožňuje vlhkosti ve vláknech rychle se odpařovat. Prodyšnost je zajištěna nepravidelnou povrchovou strukturou vlněného vlákna, které je tvořené mikroskopickými šupinkami.

Antibakteriální schopnost - vlna je tvořena  z 90% proteinu (keratin), váže na sebe škodlivé látky včetně virů a bakterií, omezuje jejich rozklad a množení. Vlněný oděv ani po několikanásobném užití nazapáchá. Popřípadě stačí vlněný oděv vyvětrat, čímž se případných pachů zbaví sám.

Vlna je antialergení - nejsou známy žádné alergické reakce na vlnu (pozor nezaměňovat s tzv. alergií na vlnu, kdy se lidé s citlivou kůží cítí nepohodlně při nošení běžné vlny, která má velký průměr v mikronech). Merino vlna extra fine, případně super fine (se 16 mikrometry) má jemný, téměř hedvábný omak, že nevadí ani zatvrzelým odpůrcům vlny.

Vlna chrání před UV zářením - což mnohá syntetická vlákna nečiní vůbec či jen nedostatečně.

Duté vlákno - ovčí vlna je přirozeně duté vlákno.

Light 160 g - hladký jemný úplet. Výrobky z tohoto úpletu se hodí jako první vrstva přímo na tělo, případně jako jediná vrstva v letním období. Materiál vyniká příjemným omakem a je velmi prodyšný a příjemný na tělo.

Produkt pánské vlněné tričko merino quido černé najdeš v těchto kategoriích:

Kategorie podle výrobce Lasting

Celkem hodnotilo 2 zákazníků s průměrným hodnocením 5.00. Hodnotí se na bodové stupnici od 1 do 5, kde 5 je nejlepší. Zobrazujeme recenze zákazníků, kteří uvedli slovní hodnocení.

face
star star star star star
Ověřený majitel

Výhody: Kvalitní výrobek, za tuto cenu vynikající, tričko je rychleschnoucí, není potřeba často prát, pot nezanechává skvrny
Nevýhody: Žádné


face
star star star star star
Ověřený majitel

Výhody: Skvělý materiál, kvalitní ušití
Nevýhody: Nevidím, snad jen vyšší cena
Důstojná česká konkurence zavedených značek


LST18-QUIDO-9090

Podobné z kategorie pánská termo trička a tílka
expand_less